Boyama Eğitimhane, Boyama Etkinlikleri, Oto Boyama, Dyo İzmir Çiğli

Boyama Eğitimhane, Boyama Etkinlikleri, Oto Boyama, Dyo İzmir Çiğli

Boyama eğitimhane, boyama etkinlikleri, oto boyama, Dyo İzmir Çiğli:
Bu yazımızda eğitim olarak boyama etkinlikleri arayanlara bir boyama eğitimhane si olarak da düşünülen daha çok oto boyama üzerine çalışacak olan Dyo İzmir Çiğlide açılan Dyo Eğitim ve Uygulama Merkezi hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

Dyo İzmir Çiğli’de açılan Dyo’nun yeni Eğitim ve Uygulama Merkezi ile Dyo, otomobil boyaları alanında da müşterilerine çözümler sunuyor. Açılışı yapılan yeni Dyo Eğitim ve Uygulama Merkezinde; oto boyacıları, servis ustaları, bayi tezgahtarları ve Dyo’nun oto tamir boyaları bayilerine yönelik eğitimlerin yanı sıra farklı konularda da eğitimler verilecek. Böylece burası, oto boyamanın yanı sıra tam bir boyama eğitimhanesi işlevi kazanacak ve boyama etkinlikleri arasında da ilk sırayı alacaktır.
Boyama Eğitimhane, Boyama Etkinlikleri, Oto Boyama, Dyo İzmir Çiğli

Renk, ürün, uygulama ve nokta tamir eğitimleri gibi pek çok alanda eğitimler verilmesi planlanan bu boyama eğitimhanesinde, gelecekte bu sektörde çalışacak gençlerin eğitimlerine katkıda bulunmak da hedefleniyor. Dyo Eğitim ve Uygulama Merkezinde, Milli Eğitim ve Çıraklık Merkezleri ile Meslek Lisesi öğrencilerine, Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine ve Çıraklık Okullarına giden gençlere yönelik eğitim programları da yer alacak. Böylece 8 yıllık zorunlu eğitimden sonra azalan boyacı çıraklarının yetişmesine de yapılacak boyama etkinlikleriyle fayda sağlamak amaçlanıyor.

İzmirdeki Dyo Eğitim ve Uygulama Merkezi’nde, bayilere 70 bin farklı renk yapabilen yeni Dyo Mixline makinesinin müjdesi de verildi.

Törenin açılışında konuşan Yaşar Holding Boya Grubu Başkanı Ahmet Yiğitbaşı, Dyo’nun inşaat boyalarında olduğu gibi oto tamir boyaları pazarında da iddialı olduğunu belirterek, bu alandaki büyümelerini sürdürdüklerini vurguladı. Yiğitbaşı, Dyo’nun 2008 yılında tüm oto tamir boyalarındaki pazar payı yüzde 4’ken, 2010 yılında bu rakamın %10 seviyesine yükseldiğini belirterek, 2011 yılında sektördeki paylarını %12’lere çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.

Oto boyama konusunda uzmanlaşacak Dyo İzmir Otomotiv Boyaları İş Ünitesinin adres ve telefon bilgileri ise şöyledir:
Adres: Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10003 Sok. No:2 35620 Çiğli / İZMİR
Telefon : (0 232) 328 08 80


Boyama Eğitimhane, Boyama Etkinlikleri, Oto Boyama, Dyo İzmir Çiğli konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: İş Dünyası

NeNasilYapilir.Net » İş Dünyası » Boyama Eğitimhane, Boyama Etkinlikleri, Oto Boyama, Dyo İzmir Çiğli

Yoruma kapalı.