Ayvalık Misafirhane, Ayvalık Öğretmenevi, Ayvalık Polis Evi, Ayvalık Polis Kampı Etiketleri: , , , , ,

Ayvalık Misafirhane, Ayvalık Öğretmenevi, Ayvalık Polis Evi, Ayvalık Polis Kampı

Ayvalık Misafirhane; Ayvalık Öğretmenevi, Ayvalık Polis Evi-Ayvalık Polis Kampı:
Bu yazımızda güzel tatil beldemiz Ayvalıkta bulunan Ayvalık Öğretmenevi, Ayvalık Polisevi daha doğrusu Ayvalık Polis Kampı gibi Ayvalık Misafirhanelerine ilişkin adres ve telefonları da içeren kısa bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Ayvalık haritası için buraya bakabilirsiniz.

Ayvalık Öğretmenevi: 8 odalı küçük bir misafirhanedir.
Adres: Kemal Paşa Mah. Lise yanı Ayvalık/Balıkesir
Ayvalık Öğretmenevi Telefon: 0 266-312 30 04

Ayvalık Polis Evi-Ayvalık Polis Kampı: Ege’nin en gözde tatil yörelerinden biri olan Ayvalık’ ın yemyeşil zeytin ağaçları ile denizin kucaklaştığı, dünyaca ünlü Sarımsaklı plajlarında denize sıfır konumdaki tesistir. 3 bloktan oluşan Ayvalık Polisevinde odalarda; televizyon, buzdolabı, klima mevcut olup, içerisinde banyo-wc, balkonlarında masa sandalye bulunmaktadır. Normal odalar üç yataklı olup, duble odalar iki bölüm halinde 1 çift kişilik yatak ve oturma grubu, diğer bölümde isteğe göre iki veya üç tek kişilik yatakla döşenmiş modern ve zarif mobilyalı odalar tam konforlu olup, odaların büyük çoğunluğu deniz manzaralıdır.
Ayvalık Polis Evinde; iştirakçilerin ve çocuklarının, sağlıklı yaşamın temeli olan spor ve jimnastik yapabilmeleri için minyatür bir çim saha ile oyun parkının yanında dış mekan spor ve jimnastik aletleri düzenlenerek hizmete sunulmuştur.
Ayvalık Polis Kampında; çocuk parkı, sauna, jakuzi salonu, masa tenisi, bilardo masaları, okey, tavla vb. oyunlar bulunmakta olup ayrıca her türlü toplantı, kutlama, düğün, oyun ve eğlence hizmetleri verilmektedir. Oturma salonunda kablosuz internet ve dev ekran televizyon kurularak iştirakçilerin hizmetindedir.
Yemekler; self servis olarak açık büfe şeklinde kahvaltı ve yine self servis olarak akşam yemeği olarak sunulmaktadır. Ayrıca alakart salonu bulunmakta ve saat 14.00 ile 22.30 saatleri arasında balık, ızgara çeşitleri Ege denizinin eşsiz manzarası ile nezih bir ortamda sunulmaktadır.
Ayvalık Polis Kampında; büyükler ve çocuklar için ayrı ayrı yüzme havuzu ile Ege denizinin mavi sularında ince kumlu özel plajında güzel bir tatil için eşsiz konfor sunmaktadır. Ayrıca bir plaj kafesi bulunmaktadır. Plaj kafe, Ayvalık Polisevinin denize sıfır kumsal kıyısında olup yemyeşil bahçe içerisinde, hasır şemsiyeler altında içecek çeşitleriyle meşhur Ayvalık Tostu ve Fast-Food tarzı yiyecekler ile hizmet verilmektedir.
İştirakçilerin talepleri doğrultusunda her dönem adalara yat turları düzenlenmektedir
Ulaşım: Yenikapı’dan 2 saatlik bir hızlı feribot (İDO) yolculuğu ardından Bandırma üzerinden 3 saatlik bir otomobil yolculuğu ile Ayvalık’a ulaşabilirsiniz.
Yine Bursa-Balıkesir-Havran-Edremit yolu üzerinden Burhaniye-Gömeç güzergahı ile Ayvalık ve Sarımsaklı’ya ulaşabilirsiniz.
Ayvalık Polisevi Telefon: 0 266-324 60 09/10
Kolay yüzme öğrenme yolları için tıklayın.


Ayvalık Misafirhane, Ayvalık Öğretmenevi, Ayvalık Polis Evi, Ayvalık Polis Kampı konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Misafirhaneler

NeNasilYapilir.Net » Misafirhaneler » Ayvalık Misafirhane, Ayvalık Öğretmenevi, Ayvalık Polis Evi, Ayvalık Polis Kampı

4 Yorum: "Ayvalık Misafirhane, Ayvalık Öğretmenevi, Ayvalık Polis Evi, Ayvalık Polis Kampı"

 1. Ahmet Ali diyor ki:

  yaşım 58 oldu bana kamp sırası ne zaman gelecek.?

  1. admin diyor ki:

   Sitemizin kamp düzenlenme usulüyle bir ilgisi olmaması sebebiyle sorunuza bir yanıt verememekteyiz..

 2. nurşen biçer diyor ki:

  Ayvalık Polis Kampında yaz döneminde kalmak istiyorum dönemler nelerdir fiatı nasıl görebilirim nasıl başvuru yapabilirim

  1. admin diyor ki:

   Ayvalık Polis evi ile irtibata geçip onlardan bilgi alabileceğinizi umuyoruz..