Bursa Kamu Misafirhaneleri, Bursa Öğretmenevi, Bursa Polis Evi, Bursa DSİ Misafirhanesi, Uludağ Üniversitesi Misafirhanesi Etiketleri: , , , , ,

Bursa Kamu Misafirhaneleri, Bursa Öğretmenevi, Bursa Polis Evi, Bursa DSİ Misafirhanesi, Uludağ Üniversitesi Misafirhanesi

Bursa Kamu Misafirhaneleri :, Bursa Öğretmenevi, Bursa Polis Evi, Bursa DSİ Misafirhanesi, Uludağ Üniversitesi Misafirhanesi, Karayolları Misafirhanesi, TEK Misafirhanesi, TÜBİTAK Misafirhanesi, Tapu Kadastro Misafirhanesi.

Bu yazımızda Bursa’da güven içinde ve düşük maliyetle kalabileceğiniz Bursa Öğretmenevi, Bursa Polis Evi, Bursa Karayolları Misafirhanesi, Uludağ Üniversitesi Misafirhanesi, Bursa DSİ Misafirhanesi gibi Bursa kamu misafirhaneleri adres ve telefon bilgilerini de içeren kısa bilgiler sunacağız.

Belli başlı Bursa Kamu Misafirhaneleri ile ilgili bilgiler:

Bursa Öğretmenevi: Bursa Öğretmenevi, hijyene ve tüketici sağlığına verdiği önemi Beyaz Zambak Belgesi alarak kanıtlamıştır. Bursa Öğretmenevi; otel, lokanta, restoran, lokal, düğün salonu ve bay bayan kuaförleri ile hizmet vermektedir.
Bursa Öğretmenevi Telefon: 0 224 224 21 62
Adres: Mekez İtfaiye Altı Hocailyas İlkokulu Yanı No:4/Bursa

Bursa Polis Evi: Bursa Çekirge Polis Evi; çamaşırhanesi, bay ve bayan erkek kuaförü, restoranıyla oldukça nezih bir misafirhanedir.
Bursa Polisevi Telefon: 0 224 2396900
Adres: Çekirge/Bursa

Bursa Tapu Kadastro Misafirhanesi: Bursa TAKAV Misafirhanesi; kablolu TV yayını, telefon, saç kurutma makinesi, kahvaltı imkanlarıyla 1999 yılından bu yana hizmet vermektedir.
Telefon: 0 224 233 18 50- 233 10 98
Adres: Hüdavendigar Mahallesi Hülya Sokak No:5 Çekirge/Bursa

Bursa DSİ Misafirhanesi
Telefon: 0 224 360 50 00
Adres: Heykel Setbaşı Köprüsü/Bursa

Bursa Karayolları Misafirhanesi
Telefon: 0 224 360 70 00
Adres: Duvar Çınarı Yıldırım/Bursa

Bursa SAGEM- TÜBİTAK Misafirhanesi
Telefon: 0 224 233 94 40
Adres: Merinos Fabrikası karşısı, (Merinos Kavşağı) Altıparmak/Bursa

Bursa TEK Misafirhanesi
Telefon: 0 224 271 66 40
Adres: TEDAŞ Merinos Kavşağı/Bursa

Uludağ Üniversitesi Misafirhanesi
Telefon: 0 224 233 79 91 – 233 11 93
Adres: VİDAŞ Kükürtlü Tesisleri Çekirge Caddesi, İntam karşısı/Bursa


Bursa Kamu Misafirhaneleri, Bursa Öğretmenevi, Bursa Polis Evi, Bursa DSİ Misafirhanesi, Uludağ Üniversitesi Misafirhanesi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Misafirhaneler

NeNasilYapilir.Net » Misafirhaneler » Bursa Kamu Misafirhaneleri, Bursa Öğretmenevi, Bursa Polis Evi, Bursa DSİ Misafirhanesi, Uludağ Üniversitesi Misafirhanesi

Bir Yorum Var: "Bursa Kamu Misafirhaneleri, Bursa Öğretmenevi, Bursa Polis Evi, Bursa DSİ Misafirhanesi, Uludağ Üniversitesi Misafirhanesi"

  1. aynur kaya diyor ki:

    Teyzemin Uludağ Üniversitesi hastanesinde 70 gün süreyle radyoterapi görmesi gerekiyor. Evi hastaneye uzak. Kamu misafirhanelerinden yakın ve uygun olanı varsa bu süreyi üniversiteye yakın geçirmemiz gerekiyor. Çünkü bu tedavi hastamızı sarsacakmış.
    İlginize teşekkürler.