Datça Öğretmenevi, Datça MEB Sosyal Tesisleri Telefon Etiketleri: , ,

Datça Öğretmenevi, Datça MEB Sosyal Tesisleri Telefon

Bu yazımızda Muğla’nın küçük ve şirin ilçesi Datça’ya uğradığınızda uygun fiyatlara ve aynı zamanda güven içerisinde kalabileceğiniz kamu misafirhanelerine ilişkin telefon bilgilerini de içeren kısa bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Datça’da kamu misafirhanesi olarak yalnızca Datça Öğretmenevi ve Datça MEB Sosyal Tesisleri bilgilerine ulaşabildiğimiz için yalnızca bu iki misafirhanenin kısa bilgilerini sizlere sunabiliyoruz.

Datça Öğretmenevi: 100 odalı bir misafirhanedir. Denize sıfır konumdadır. Yoğunluktan dolayı yaz ayları için çok önceden yer ayırtılmazsa yer problemi yaşanabilir. Konaklama ücretlerine sabah kahvaltıları dahil. Restoranının yanı sıra yaz aylarında havuz başında canlı müzik eşliğinde akşam yemeği verilmektedir. Öğle yemekleri fix menü, akşam yemekleri ise alakart usulü verilmektedir. Odalarda; televizyon, mini bar ve klima bulunmaktadır. Denizi gören oda ücretleri daha yüksek iken diğer odalar daha makul ücretlidir. Suit odalar da mevcuttur. Balkonlu odalarda balkonlarda masa ve sandalye de bulunmaktadır.
Datça Öğretmenevi Telefon No: 0 (252) 712 23 41
Adres: İskele Mahallesi Yalı Sokak Datça /Muğla

Datça MEB Sosyal Tesisleri: Konaklamak için beyaz evler, taş evler bölümü bulunmaktadır. Yüzme havuzu, havuz barı, teras kafesi bulunmaktadır. Teras kafe restoran olarak da işlev görmektedir.
Datça MEB Sosyal Tesisleri Telefon No:: 0 (252) 712 32 91


Datça Öğretmenevi, Datça MEB Sosyal Tesisleri Telefon konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Misafirhaneler

NeNasilYapilir.Net » Misafirhaneler » Datça Öğretmenevi, Datça MEB Sosyal Tesisleri Telefon

4 Yorum: "Datça Öğretmenevi, Datça MEB Sosyal Tesisleri Telefon"

 1. Necla Altınbas diyor ki:

  Daha oncede mesaj attım ancak yanıt alamadım
  tel. numaranız asla cvap vermiyor??????
  Agustos ayında ailemle gelmek istiyorum ltf. yanıt verirmisiniz
  iyi calısmalar
  Necla

  1. admin diyor ki:

   Sitemizin öğretmenevleri ile doğrudan bir bağlantısı olmayıp site ziyaretçilerimize kamu misafirhanelerinin iletişim bilgileri ve kısa bilgileri ile yardımcı olmaya çalışmaktayız. Söz konusu öğretmenevi ile irtibata geçebilirsek size son güncel iletişim bilgilerini aktarmaya çalışacağız..

 2. sedat diyor ki:

  Datca ogretmen evi 2009 dan beri tadilat dolayisi ‘le kapali oldugunu okudum telefonlara bu yuzden cevap vermiyor olabilirler

  1. admin diyor ki:

   Paylaşımınız için teşekkürler çünkü biz de öğretmenevinin daha önceki telefon numarasından ulaşamıyoruz.