Didim Öğretmenevi Polis Evi Uygulama Oteli Etiketleri: , ,

Didim Öğretmenevi Polis Evi Uygulama Oteli

Didim Öğretmenevi: Denize sıfır, 3 yıldız konforunda, 37 odalı bir tesistir. Didim öğretmenevinin restoranı da bulunmaktadır.
İrtibat Bilgileri:
Tel No (1): 0 (256) 813 23 83
Tel No (2): 0 (256) 813 29 28
Adres: Altınkum mevkii-Didim/Aydın

Didim Polis Kampı: 66 blok, 60 suit, 317 daire ve bu daireler içerisinde 1090 adet tatil amaçlı, 288 adet öğrencilere yönelik toplam 1378 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Tesiste; tek, iki ve üç katlı bloklardan, odalarımız ise iki bağımsız odadan oluşmaktadır. 100 odada tv-klima-buzdolabı, 601 odada klima-buzdolabı, 100 odada sadece buzdolabı vardır. Odaların tamamında 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Bu tesiste; restoran, kafeterya, çay bahçesi, spor kompleksi, pastane ve internet salonu da bulunmaktadır.
İletişim Bilgileri:
Telefon Numarası: 0 (256) 835 34 77
Adres: Didim Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü Didim/Aydın

Adnan Menderes Üniversitesi MYO Didim Uygulama Oteli: Didim Uygulama Oteli, denize yalnızca 10 metre mesafededir. Uygulama Otelinde; açık otopark, aile odası kullanımına uygun 145 apart (2 oda + banyo) (Bu Odaların 112’si Balkonlu, 33’ü de Balkonsuzdur), sağlık birimi, çocuk ve büyük havuz, mini kulüp ve çocuk bahçesi, restoran ve snack bar, disco, plaj, su sporları ve aktiviteleri bulunmaktadır. Plajda şemsiye ve şenzlog ücretsizdir. Ayrıca bu bölgede tekne gezisine çıkarak, su sporları yaparak ya da yöredeki tarihi ve turistik yerlere düzenlenen günlük turlara katılarak zamanınızı değerlendirebilirsiniz.
Balkonlu odalar; 1+1 oda (bir oda yatak odası, diğer oda da oturma odası şeklinde düzenlenmiş olup, 3. ve 4. kişi konaklamalarında oturma odasındaki kanepeler yatak düzenine dönüştürülmektedir. max 4 kişi konaklayabilir, odalar arasında kapı vardır). Bu odalarda; klima, mini buzdolabı, televizyon, banyo, kablosuz internet (odalar haricindeki açık alanlarda, restoran,havuzbaşı vb.yerlerde). Balkonsuz odalar havuz, restoran gibi yerlere 150 metre kadar bir uzaklıktadır.
İletişim Bilgileri:
Telefon Numarası: 0 (256) 213 06 34
Ulaşım: Aydın – İzmir Otoyolu’nun Söke Kavşağından çıkarak, Söke- Bodrum karayolunu takip ediniz. Söke ilçesini geçtikten sonra, Dalyan Kavşağından (Akyeniköy) Didim’e dönmeden Akbük sapağına kadar takip ediniz.(3 km) Akbük sapağından yaklaşık 7 km sonra Uygulama Oteline yönlendirme levhalarıyla ulaşabilirsiniz. Didim üzerinden gitmek isterseniz Dalyan kavşağından (Akyeniköy) Didim tabelasını takip ederek Didim’e geçebilir, Didim’den yaklaşık 14 km süren seyahatten sonra Uygulama Oteline ulaşabilirsiniz. Söke-Didim, Akbük-Didim arasında düzenli minibüs seferleri bulunmaktadır.


Didim Öğretmenevi Polis Evi Uygulama Oteli konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Misafirhaneler

NeNasilYapilir.Net » Misafirhaneler » Didim Öğretmenevi Polis Evi Uygulama Oteli

Yoruma kapalı.