Erzurumdaki Misafirhaneler Etiketleri:

Erzurumdaki Misafirhaneler

Erzurumdaki misafirhaneler ile ilgili bilgileri şu şekilde özetleyebiliriz:

Erzurum Öğretmenevi: 112 oda ile Erzurumdaki misafirhaneler arasında en geniş konaklama imkanına sahip olan Erzurum Öğretmenevi; restoranı, dinlenme salonu, lokali, kütüphanesi, kafeteryası, bahçe cafesi, düğün salonu, bilişim odası, bay-bayan kuaför salonlarıyla da her türlü sosyal ihtiyaçları karşılamaya imkan sunmaktadır. Şehir merkeziyle iç içe olup, konaklayan misafirlerimiz tarihi, turistlik yerlere kolayca ulaşabilme imkânına sahiptir. Erzurum Öğretmenevi; Palandöken Kayak Tesislerine araçla on dakika, havalimanına yirmi dakika mesafededir. Öğretmenevinin çay bahçesi ve 20 araçlık oto parkı bulunmaktadır. Her odada; telefon, televizyon, internet hattı ve faks bulunmaktadır. Erzurum Öğretmenevinin restoran kısmında üç yüz kişiye canlı müzik eşliğinde hizmet verilebilmektedir. Binadaki bütün birimler kapalı devre kamera sistemi ile 24 saat kontrol edilmektedir. Erzurum Öğretmenevi; Yakutiye Medresesi, Çifte Minareli Medrese, Ulu Camii, Erzurum Kalesi ve Saat Kulesi, Lalapaşa Camii gibi tarihi ve turistik mekanlara yürüme mesafesindedir. Bulunduğu konumdan şehrin her bölgesine toplu ulaşım taşıtları bulunmaktadır.
İletişim Bilgileri:
Adres: Çaykara Caddesi/Erzurum
Telefon Numaraları: 0 (442) 235 45 25 / 26/ 27/ 28

Erzurum Polis Evi: 3 adet süit, 5 adet aile odası, 11 adet tek kişilik, 16 adet 2 kişilik, 4 adet 4 kişilik olmak üzere toplam 39 adet oda ile Erzurum Polis Evi bu kapasitesiyle Erzurumdaki misafirhaneler arasında Öğretmenevinden sonra en dikkat çeken misafirhanedir. Her gün 150 kişi kapasiteli restoranıyla öğle ve akşam yemekleri çıkmaktadır. Polisevinin kafe bölümünde, her çeşit tuzlu ve tatlı kuru pasta, sütlü ve hamurlu tatlılar, kurabiye ve yaş pasta çeşitleri günlük olarak üretilmekte ve taze olarak satışa sunulmaktadır.
İrtibat Bilgileri:
Adres: Muratpaşa Mahallesi İsmet Paşa Caddesi No:1 Yakutiye/Erzurum
Telefon Numarası: 0 (442) 234 29 51

Erzurum Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri: 3 katlı, 2’si süit, 6’sı double, 13’ü single olmak üzere 21 odalı bir misafirhanedir. Tüm odalarda; kablo televizyon yayını, dahili ve harici telefon, minibar, kablosuz internet bulunmaktadır. 200 kişi ağırlayabilecek bir restoran mevcut olup grup ve protokol yemeklerinde hizmet vermektedir. Misafirhanenin de olduğu sosyal tesisler içerisinde; kondisyon aletlerinin bulunduğu bir spor salonu mevcuttur. Ayrıca buhar banyosu, sauna, şok duş ve vitamin bar bulunmaktadır. Tesiste kapalı yüzme havuzu ve bowling salonu da vardır. Salonun birinci katında 1 adet snack bar, bekleme salonu, çocuklar için oyun salonu, kafeterya bulunmaktadır. Salonun ikinci katında 1 adet air hokey masası,1 adet langırt oyunu, 6 adet Amerikan bilardo masası, 3 adet 3 top bilardo masası ayrıca “vitamin bar” bulunmaktadır.
İletişim Bilgileri:
Adres: Atatürk Üniversitesi ana giriş kapısı yanı Konukevi/Erzurum
Tel No (1): 0 (442) 231 12 00
Tel No (2): 0 (442) 231 13 49

Erzurum Karayolları Misafirhanesi
Adres: Yunus Emre Mahallesi Merkez/Erzurum
Tel Numarası: 0 (442) 316 61 62

Erzurum DSİ Misafirhanesi
Adres: 8.. Bölge Müdürlüğü-Erzurum
Telefon No: 0 (442) 233 15 05

Erzurum Belediye Misafirhanesi:
Adres: Aygül Sokak, Şehit İsmail Aksu/Erzurum
Belediyenin 0 442- 233 00 04 / 233 01 37 / 233 01 66 no.lu telefonlarından misafirhanenin telefonunun edinebilirsiniz.


Erzurumdaki Misafirhaneler konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Misafirhaneler

NeNasilYapilir.Net » Misafirhaneler » Erzurumdaki Misafirhaneler

Yoruma kapalı.