Konya Kamu Misafirhaneleri, Konya Öğretmenevi, Konya Polis Evi, Konya DSİ Misafirhanesi Etiketleri: , , , , , ,

Konya Kamu Misafirhaneleri, Konya Öğretmenevi, Konya Polis Evi, Konya DSİ Misafirhanesi

Konya kamu misafirhaneleri, Konya Öğretmenevi, Konya Polis Evi, Konya DSİ Misafirhanesi Konya Karayolları Misafirhanesi:

Konya’da hem güven içerisinde hem de ucuz bir ücret karşılığı kalabileceğiniz Konya Öğretmenevi, Konya Polis Evi, Konya DSİ Misafirhanesi, Konya Karayolları Misafirhanesi, Konya İller Bankası Misafirhanesi, Konya Köy Hizmetleri Misafirhanesi gibi Konya kamu misafirhanelerine ilişkin iletişim bilgilerini içeren kısa bilgileri aşağıda sıraladık.

Konya kamu misafirhaneleri:

Konya Öğretmenevi: Çay bahçesi, restoranı ile oldukça güzel bir misafirhanedir.
Konya Öğretmenevi Telefon: 0 332-3512265
Adres: Şems Mahallesi Babalık Sokak No:3/Konya

Konya Polis Evi: Odalarda; banyo, tuvalet, saç kurutma makinesi, mini bar, merkezi yayın televizyon, telefon bulunmaktadır. Konya polis evinin; sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri için restoranı bulunmaktadır. Ayrıca bay ve bayan kuaför, oyun salonu, internet kafe, dinlenme salonu, spor salonu, çamaşır ve terzihanesi de bulunmaktadır.
Konya Polis evinde konaklama için şahsen başvuru ile rezervasyon yapılabildiği gibi, telefonla ve mail ile de rezervasyon yapılabilmektedir. Ancak telefonla yapılan rezervasyonlarda, ilgilinin kimlik ve rezervasyon talebini içeren belgeyle fakstan teyit etmesi sureti ile opsiyon verilmekte olup, iptal edilen rezervasyonlar, en geç bir gün önceden Polisevi Müdürlüğü bilgilendirilmediği takdirde, rezervasyon geçerli sayılmakta olup, ücret ilgiliden tahsil edilmektedir.
Konya Polisevi Telefon: 0 332-2510925/26/29
Adres: İstanbul yolu üzeri, Dikilitaş Mevkiinde bulunmakta olup, şehir merkezine (Valilik) 12 km. mesafede, şehirlerarası otobüs terminaline 2 km. mesafededir. Şehir içi dolmuşlar ve tramvay olmak üzere iki türlü toplu ulaşım vasıtası çalışmakta olup, tramvayla gideceklerin Selçuklu Belediyesi Durağında inmeleri gerekir. Belediye Otobüsü çalışmamaktadır.

Konya DSİ Misafirhanesi-Meram:
Telefon: 0 332-3220191/Dahili:1415
Adres: Öğretmenevleri Mah. Ferit Paşa Cad. No:1/V Meram-Konya
Konya DSİ Misafirhanesi-Selçuklu:
Telefon: 0 332-236 43 00/Dahili:195
Adres: Horozluhan Mah. Ankarayolu Cad. Selçuklu-Konya

Konya Karayolları Misafirhanesi:
Telefon: 0 332-2354401
Adres: Karayolları 3.Bölge Müdürlüğü Horozluhan Mh.. Ankara cad. No:151 Selçuklu/Konya

Konya İller Bankası Misafirhanesi
Telefon: 0 332-2388200

Konya Köy Hizmetleri Misafirhanesi
Telefon: 0 332-2354670


Konya Kamu Misafirhaneleri, Konya Öğretmenevi, Konya Polis Evi, Konya DSİ Misafirhanesi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Misafirhaneler

NeNasilYapilir.Net » Misafirhaneler » Konya Kamu Misafirhaneleri, Konya Öğretmenevi, Konya Polis Evi, Konya DSİ Misafirhanesi

Yoruma kapalı.