Kuşadasındaki Misafirhaneler Etiketleri:

Kuşadasındaki Misafirhaneler

Bu yazımızda Kuşadası’na gittiğinizde çok uygun fiyatlara ve güven içerisinde kalabileceğiniz hem de tatilinizi yapabileceğiniz Kuşadasındaki Misafirhaneler ile ilgili adres ve telefon bilgilerini de içeren kısa bilgilere değineceğiz.

Kuşadasındaki Misafirhaneler :

Kuşadası Öğretmenevi: 2 tane suit, 6 tane double, 23 tane iki kişilik, 9 tane üç kişilik olmak üzere 40 odalı bir misafirhanedir. Her odada bağımsız banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Yine her odada saç kurutma makinesi, televizyon ve klima vardır Kuşadası Öğretmenevinde; kafeterya, restoran, erkek ve bayan kuaförü, okuma salonu, internet salonu bulunmaktadır. Yine Kuşadası Öğretmenevinde Digitürk ve Dsmart yayınlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca her Cuma canlı müzik programı yapılmaktadır.
İrtibat Bilgileri:
Telefon Numarası: 0 (256) 612 38 88
Adres: Camikebir Mahallesi Cephane Sokak No:12 Kuşadası/Aydın

Kuşadası Uygulama Oteli (Kuşadası Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi) : Havuzu, plajı ile tam bir tatil yapılacak bir misafirhanedir. Güzel bir restorana sahip olan uygulama otelinde; oda+kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon uygulamaları mevcuttur. Fiyatlar, döneme göre değişmekle birlikte otellerle kıyaslandığında çok düşük kalmaktadır. Burası, düzenli ve güvenilir bir hizmeti uygun fiyatlara alabileceğiniz en ideal konaklama yerlerinden biridir. Kuşadası uygulama otelinde; daha geniş ortamda kalmak isteyenler için suit odalar da bulunmaktadır.
İrtibat Bilgileri:
Telefon Numarası: 0 (256) 622 05 34
Adres: Kadınlar Denizi Son Durak Kuşadası/Aydın

Kuşadasını ziyaret eden herkese bu dünya güzeli ilçede bol keyifli günler dileriz..


Kuşadasındaki Misafirhaneler konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Misafirhaneler

NeNasilYapilir.Net » Misafirhaneler » Kuşadasındaki Misafirhaneler

4 Yorum: "Kuşadasındaki Misafirhaneler"

 1. aysql diyor ki:

  kuşadasında polis ve polis yakınlarının kalabilecekleri bir misafirhane ya da polis evi mevcut mudur ? acil cevaplarsanız….acilll…!!!!

  1. admin diyor ki:

   Kuşadasında bildiğimiz kadarıyla bir polisevi bulunmamaktadır. Ancak Kuşadası Öğretmenevi ve Turizm Meslek Lisesine ait olan Kuşadası Uygulama Otelinden faydalanabilirsiniz..

 2. gökmen diyor ki:

  Ben tatile kuşadasına gelmek istiyorum.Kuşadası öğretmenevimi yoksa uygulama otelini tavsiye edersiniz.Bilgilendirirseniz sevinirim.TŞK

  1. admin diyor ki:

   Açıkçası her ikisinde de kalmadım ama siz ikisini de arayıp detay bilgi alıp ona göre tercih edebilirsiniz, ama tabi yer olmama ihtimaline göre rezarvasyon için erkenden aramanızı tavsiye ederiz..