Marmaris Öğretmenevi, Marmaris Polis Evi Etiketleri: , , ,

Marmaris Öğretmenevi, Marmaris Polis Evi

Marmaris Öğretmenevi, Marmaris Polis Evi:

Aşağıda Marmaris’e yolunuz düştüğünde oldukça uygun fiyatlara ve güven içinde kalabileceğiniz Marmaris Öğretmenevi ve Marmaris Polis Evi telefon ile adresleriyle birlikte bu misafirhanelere ilişkin tanıtıcı bilgiler yer almaktadır.

Marmaris Öğretmenevi: Otel bölümü 100 yatak kapasiteli , 36 oda mevcut olup odalarda 24 saat sıcak su, tv (uydu bağlantılı) , kablosuz ADSL bağlantısı hizmeti misafirlerine sunulmaktadır.Restoran ; yemek salonu, düğün, nişan, sünnet törenleri , toplantılar ve yıl sonu eğlence geceleri yapılmaktadır. Lokal; sigara içilen ve içilmeyen bölüm olmak üzere iki bölüm halinde ısıtma ve soğutma klimalarla sağlanan donanımlarla üyelerine hizmet vermektedir. Soğuk ve sıcak içeceklerin tamamı bulunmaktadır
Marmaris Öğretmenevi Telefon : 0 (252) 413 24 11
Adres:Marmaris Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu İ.Kamil Öner Caddesi 206.Sokak No:2 Marmaris /Muğla
Marmaris Öğretmenevi, Marmaris Polis Evi

Marmaris Polis Evi: Marmaris Polisevinin 1-2-3. Katlarında konaklama odaları tahsis edilmiş olup, her katta karşılıklı 2 Suit, 8 normal oda olarak toplam 10 oda, toplam 6 Suit, 24 normal oda olmak üzere mevcut oda sayısı 30 dur. 6 suit oda da birer adet çift kişilik yatak bulunmakta olup diğer odalardaki yatak sayıları ile birlikte toplam yatak kapasitesi 66 ‘dır. Talep edildiğinde bu odalara kampet tabir edilen tek kişilik yataklar tahsis edilmektedir.
Polisevinin müşterek kullanılan tüm hizmet odaları ile geniş, ferah barınaklarda klimalar mevcut olup, ayrıca tüm barınak kısımlarının devamlı sıcak su, telefon, su, minibar ve TV ile teçhiz edilmiş olup, aranılan konfor ve huzur bulunmaktadır. 4. katta deniz manzaralı 100 kişi kapasiteli kafeterya ve dinlenme salonu, ping-pong, satranç, dama gibi zeka oyunlarına yönelmiş çok amaçlı hizmetler vermeye hazır durumdadır. 5. Katta Marmaris’in tüm körfez görünümünü panoramik bir şekilde misafirlere yansıtan 120 kişi kapasiteli Restaurant kısmında zengin ve değişik mutfakta damak tadı yemekler ve soğuk büfenin yanı sıra, zengin deniz ürünleri mevcut olup, alakart ve tabldot olarak hizmet vermektedir. Yine Marmaris Polis Evinde bay ve bayan kuaför de bulunmaktadır.
Ayrıca Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet göstermekte olan 20 oda 40 yataklı Armutalan Misafir Evi de Polisevi olarak hizmet göstermektedir.
Marmaris Polisevi Telefon: 0 (252) 413 24 75 – 76 GSM : 0505 318 48 47
Adres: Kemeraltı Mahallesi 66.Sokak No: 2 Marmaris/Muğla
Kolay yüzme öğrenme yolları için tıklayın.


Marmaris Öğretmenevi, Marmaris Polis Evi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Misafirhaneler

NeNasilYapilir.Net » Misafirhaneler » Marmaris Öğretmenevi, Marmaris Polis Evi

Yoruma kapalı.