Marmaris Öğretmenevi ve Polis Evi Etiketleri: , ,

Marmaris Öğretmenevi ve Polis Evi

Marmaris Öğretmenevi: Otel bölümü 100 yatak kapasiteli , 36 oda mevcut olup odalarda 24 saat sıcak su, tv (uydu bağlantılı) , kablosuz ADSL bağlantısı hizmeti misafirlerine sunulmaktadır.Restoran ; yemek salonu, düğün, nişan, sünnet törenleri , toplantılar ve yıl sonu eğlence geceleri yapılmaktadır. Lokal; sigara içilen ve içilmeyen bölüm olmak üzere iki bölüm halinde ısıtma ve soğutma klimalarla sağlanan donanımlarla üyelerine hizmet vermektedir. Soğuk ve sıcak içeceklerin tamamı bulunmaktadır.
İletişim Bilgileri:
Marmaris Öğretmenevi Telefon No: 0 (252) 413 24 11
Adresi: Marmaris Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İ.Kamil Öner Caddesi 206.Sokak No:2 Marmaris /Muğla

Marmaris Polis Evi: Marmaris Polisevinin 1-2-3. Katlarında konaklama odaları tahsis edilmiş olup, her katta karşılıklı 2 Suit, 8 normal oda olarak toplam 10 oda, toplam 6 Suit, 24 normal oda olmak üzere mevcut oda sayısı 30 dur. 6 suit oda da birer adet çift kişilik yatak bulunmakta olup diğer odalardaki yatak sayıları ile birlikte toplam yatak kapasitesi 66 ‘dır. Talep edildiğinde bu odalara kampet tabir edilen tek kişilik yataklar tahsis edilmektedir.
Polisevinin müşterek kullanılan tüm hizmet odaları ile geniş, ferah barınaklarda klimalar mevcut olup, ayrıca tüm barınak kısımlarının devamlı sıcak su, telefon, su, minibar ve TV ile teçhiz edilmiş olup, aranılan konfor ve huzur bulunmaktadır. 4. katta deniz manzaralı 100 kişi kapasiteli kafeterya ve dinlenme salonu, ping-pong, satranç, dama gibi zeka oyunlarına yönelmiş çok amaçlı hizmetler vermeye hazır durumdadır. 5. Katta Marmaris’in tüm körfez görünümünü panoramik bir şekilde misafirlere yansıtan 120 kişi kapasiteli Restaurant kısmında zengin ve değişik mutfakta damak tadı yemekler ve soğuk büfenin yanı sıra, zengin deniz ürünleri mevcut olup, alakart ve tabldot olarak hizmet vermektedir. Yine Marmaris Polis Evinde bay ve bayan kuaför de bulunmaktadır.
Ayrıca Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet göstermekte olan 20 oda 40 yataklı Armutalan Misafir Evi de Polisevi olarak hizmet göstermektedir.
İletişim Bilgileri:
Marmaris Polisevi Telefon No (1): 0 (252) 413 24 75
Marmaris Polisevi Telefon No (2): 0 (252) 413 24 76
Adres: Kemeraltı Mahallesi 66.Sokak No: 2 Marmaris/Muğla


Marmaris Öğretmenevi ve Polis Evi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Misafirhaneler

NeNasilYapilir.Net » Misafirhaneler » Marmaris Öğretmenevi ve Polis Evi

Yoruma kapalı.