Yalova Misafirhaneleri, Yalova Öğretmenevi, Yalova Uygulama Oteli, Yalova PTT Misafirhanesi Etiketleri: , , , , ,

Yalova Misafirhaneleri, Yalova Öğretmenevi, Yalova Uygulama Oteli, Yalova PTT Misafirhanesi

Yalova Misafirhaneleri, Yalova Öğretmenevi, Yalova Uygulama Oteli, Yalova PTT Misafirhanesi:

İstanbul’a çok yakın olan bu güzel şehrimize uğradığınızda çok uygun fiyatlara kalabileceğiniz ayrıca konaklama süreniz içerisinde güven içerisinde rahat edebileceğiniz Yalova Öğretmenevi, Yalova Uygulama Oteli ve Yalova PTT Mİsafirhanesi gibi Yalova Misafirhanelerinin adres ve telefonlarını da içeren Yalova misafirhaneleri tanıtıcı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Yalova Misafirhaneleri:

Yalova Öğretmenevi: Yalova Öğretmenevi, 46 yataklı misafirhane bölümüne sahiptir. Yalova Öğretmenevinde; lokal mutfak, restoran, kuaför, yaz aylarında kullanıma açık bahçe ve otopark da bulunmaktadır.
Adres: Liman Caddesi TIGEM Yani Dereağzı Mevki/Yalova
Yalova Öğretmenevi Telefon: 0 226- 814 9400 / 812 9181
Yalova Misafirhaneleri, Yalova Öğretmenevi, Yalova Uygulama Oteli, Yalova PTT Misafirhanesi

Yalova Uygulama Oteli (Evliya Çelebi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi): 140 yataklı oldukça geniş bir oteldir. Odalarda; klima, televizyon, kablosuz internet, minibar, telefon bulunmaktadır. Yemek salonunun yanı sıra ziyafet salonu ve alakart salonu da bulunmaktadır. Yalova Uygulama Otelinde bay ve bayan kuaför hizmetini bulabilirsiniz. Lobide günlük gazetelerden ücretsiz olarak yararlanılabilir. Talep olması halinde ücretli olarak çevre gezileri düzenlenebilmektedir. Yalova Uygulama Otelinde konaklayarak hem Evliya Çelebi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin pratik eğitim çalışmalarına katkıda bulunabilir hem de kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.
Adres: Şehit Ömer Faydalı Caddesi No:38 Merkez/Yalova (İstanbul’dan Yenikapı, Pendik ve Kartal’dan deniz otobüsleriyle de ulaşılabilir.)
Yalova Uygulama Oteli Telefon: 0 226- 811 59 07

Yalova PTT Misafirhanesi (Yalova Merkez): 7 odalı bir misafirhanedir.
Telefon: 0 226- 811 14 66
Yalova PTT Misafirhnesi (Termal Misafirhane): 2 odalı küçük bir misafirhanedir.
Telefon: 0 226- 675 71 01


Yalova Misafirhaneleri, Yalova Öğretmenevi, Yalova Uygulama Oteli, Yalova PTT Misafirhanesi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Misafirhaneler

NeNasilYapilir.Net » Misafirhaneler » Yalova Misafirhaneleri, Yalova Öğretmenevi, Yalova Uygulama Oteli, Yalova PTT Misafirhanesi

Yoruma kapalı.