Yalovadaki Misafirhaneler

Yalovadaki Misafirhaneler

İstanbul’a çok yakın olan bu güzel şehrimize uğradığınızda çok uygun fiyatlara kalabileceğiniz ayrıca konaklama süreniz içerisinde güven içerisinde rahat edebileceğiniz Yalovadaki Misafirhaneler ile ilgili iletişim bilgileri ve kısa tanıtıcı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Yalovadaki Misafirhaneler :

Yalova Öğretmenevi: Yalova Öğretmenevi, 46 yataklı misafirhane bölümüne sahiptir. Yalova Öğretmenevinde; lokal mutfak, restoran, kuaför, yaz aylarında kullanıma açık bahçe ve otopark da bulunmaktadır.
Adres: Liman Caddesi TIGEM Yani Dereağzı Mevki/Yalova
Tel Numaraları: 0 (226) 814 94 00 / 812 91 81

Yalova Uygulama Oteli Evliya Çelebi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi tarafından işletilen Yalova Uygulama Oteli 140 yataklı oldukça geniş bir oteldir. Odalarda; klima, televizyon, kablosuz internet, minibar, telefon bulunmaktadır. Yemek salonunun yanı sıra ziyafet salonu ve alakart salonu da bulunmaktadır. Yalova Uygulama Otelinde bay ve bayan kuaför hizmetini bulabilirsiniz. Lobide günlük gazetelerden ücretsiz olarak yararlanılabilir. Talep olması halinde ücretli olarak çevre gezileri düzenlenebilmektedir. Yalova Uygulama Otelinde konaklayarak hem Evliya Çelebi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin pratik eğitim çalışmalarına katkıda bulunabilir hem de kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.
İletişim Bilgileri:
Adres: Şehit Ömer Faydalı Caddesi No:38 Merkez/Yalova (İstanbul’dan Yenikapı, Pendik ve Kartal’dan deniz otobüsleriyle de ulaşılabilir.)
Telefon Numarası: 0 (226) 811 59 07

Yalova PTT Misafirhanesi (Merkez): 7 odalı bir misafirhanedir.
Telefon Numarası: 0 (226) 811 14 66
Yalova PTT Misafirhnesi (Termal):2 odalı küçük bir misafirhanedir.
Telefon Numarası: 0 (226) 675 71 01


Yalovadaki Misafirhaneler konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Misafirhaneler

NeNasilYapilir.Net » Misafirhaneler » Yalovadaki Misafirhaneler

Yoruma kapalı.