Cepa Avm Nerede Nasıl Gidilir Adres Telefon, Kentpark Avm Nerede Nasıl Gidilir Adres Telefon Etiketleri: , , ,

Cepa Avm Nerede Nasıl Gidilir Adres Telefon, Kentpark Avm Nerede Nasıl Gidilir Adres Telefon

Her iki avm de yan yana olup aynı yerden bulunduğundan dolayı Cepa Avm nerede, Cepa Avm nasıl gidilir ve Kentpark Avm nerede, Kentpark Avm nasıl gidilir sorularınıza adres ve telefon bilgilerini de içeren ortak bir yanıt verebiliriz.

Cepa avm nerede: Cepa Avm Eskişehir yolu 7. km’de Sanayi ve Ticaret Bakanlığının ve SPK ile aynı sırada SPK’nın yanındadır. Cepa Avm, ODTÜ’nün Eskişehir yolu tarafının tam karşısında kalmaktadır.
Cepa avm adresi: Eskişehir Yolu 7.km
Cepa avm telefon: 312- 219 64 01
Cepa Avm Nerede, Nasıl Gidilir, Kentpark Avm Nerede, Nasıl Gidilir, Adres, Telefon

Kentpark avm nerede: Kentpark Avm de yin Cepa Avm gibi Eskişehir yolu 7. km’de Cepa Avm’nin hemen yanındadır.
Kentpark avm adres: Eskişehir Yolu 7.km No:164 Çankaya/Ankara
Kentpark avm telefon: 444 7 477

Cepa avm nasıl gidilir, Kentpark avm nasıl gidilir:
Eğer Kızılay istikametinden gitmeyi düşünüyorsanız Eskişehir yolundan geçen Sincan, Etimesgut, Eryaman, Çayyolu, Hacettepe, Türkkonut otobüs ve minibüsleri her iki Avm’nin önünden geçmekte ve burada da otobüs durağı bulunmaktadır. Sağ tarafta Sanayi ve Ticaret Bakanlığının geçince ilk durak Cepa Avm’nin önündeki otobüs durağıdır. Kentpark Avm’ye de buradan gidebilirsiniz.
Diğer istikametlerden de Eskişehir yolundan geçen dolmuş ve otobüslere binerek Cepa Avm ve Kentpark Avm’ye ulaşabilirsiniz.


Cepa Avm Nerede Nasıl Gidilir Adres Telefon, Kentpark Avm Nerede Nasıl Gidilir Adres Telefon konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Ne-Nerede

NeNasilYapilir.Net » Ne-Nerede » Cepa Avm Nerede Nasıl Gidilir Adres Telefon, Kentpark Avm Nerede Nasıl Gidilir Adres Telefon

Yoruma kapalı.