Harikalar Diyarına Nasıl Gidilir ? Etiketleri:

Harikalar Diyarına Nasıl Gidilir ?

Ankara’nın en güzel parklarından birisi Ankara Harikalar Diyarı Parkı olduğunu söyleyenler vardır. Belki doğal bir güzelliğe sahip olmayan Ankara Harikalar Diyarı Parkı, çoğu şeyin düşünülüp yapılmasıyla çok güzel bir park halini almıştır.

Aşağıda Harikalar Diyarına nasıl gidilir sorununuzu hem özel aracı olanlar hem de harikalar diyarına otobüsle nasıl gidilir diyenler için yanıtlamaya çalışacağız.

Ankara Harikalar Diyarı Parkı, Eryaman ile Sincan arasında yer almaktadır. Parkın bir kapısı Eryaman Devlet Mahallesi tarafındadır. Başka bir kapısı Ayaş-Sincan yolu üzerindedir.

Harikalar Diyarına nasıl gidilir diye merak ediyorsanız en kolay yol, Ankara’da İstanbul Yolu üzerine çıkmak ve buradan Ankara Ayaş Yolunu takip etmektir. Eryaman kavşağını ve Optimum’u geçtikten sonra Sincan köprüsüne gelmeden Ankara Harikalar Diyarı Parkı sağ tarafta gözünüzden kaçmayacaktır.

Harikalar Diyarına otobüsle nasıl gidilir diye soranlar için ise Sincan ve Yenikent otobüs ve minibüslerinden İstanbul Yolundan geçenlerin Harikalar Diyarının da önünden geçtiğini belirtebiliriz. Böylece bu ulaşım araçlarıyla kolayca Ankara Harikalar Diyarı Parkı gezintinize başlayabilirsiniz.


Harikalar Diyarına Nasıl Gidilir ? konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Ne-Nerede

NeNasilYapilir.Net » Ne-Nerede » Harikalar Diyarına Nasıl Gidilir ?

Yoruma kapalı.