Metro Market Ankara Etlik Batıkent Mamak Etiketleri: , , ,

Metro Market Ankara Etlik Batıkent Mamak

Metro Market Ankara ‘da 3 mağaza ile hizmet vermektedir. Bu mağazalara ilişkin adres ve telefon bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Metro Market Ankara şubeleri adres ve telefonları:

Metro Market Etlik
Adresi: Halil Sezai Erkut Caddesi Etlik/Ankara
Metro Market Etlik Telefon No: 0 (312) 304 90 00

Metro Market Batıkent
Adresi: Ergazi Mah. 2326 Sokak No:1 Batıkent/Ankara (Yeni bir şube olan Metro Market Batıkent şubesi konum olarak Batıkent ile Eryaman arasında kalmaktadır. Bu şube, Ankara istikametinden İstanbul yolu takip edildiğinde hemen Ayaş/Sincan yolu ayrımı üzerinde yolun sağ tarafında kalmaktadır.)
Metro Market Batıkent Telefon No: 0 (312) 587 33 00

Metro Market Mamak
Adresi: Cengizhan Mahallesi Doğukent Caddesi Natoyolu Kavşağı Mamak/Ankara
Metro Market Mamak Telefon No: 0 (312) 595 00 00


Metro Market Ankara Etlik Batıkent Mamak konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Ne-Nerede

NeNasilYapilir.Net » Ne-Nerede » Metro Market Ankara Etlik Batıkent Mamak

Bir Yorum Var: "Metro Market Ankara Etlik Batıkent Mamak"

  1. ali tekin diyor ki:

    metro deyince ciddi güçlü sözününeri bir kuruluş akılıma gelirdi malesef öğle değilmiş bana bir e bisiklet sattılar sanki dünyanın en kaliteli markasıymış gibi öve öve anında arzalandı hadigit servise servisde servisolsa baraka neyse oraya bitane hanzo koymuşlar oraya ayakbastı parası hayırlıolsun siftahı sorun gideren yok vars yoksa para 2 ayevvel tamiriçin verdiğim bisiklete hiçbirmüdahale edilmemiş soruyosun yedekparça yok enbasitbir içlastik yok vallahi yok 5 tl değerindeki lastik isterinan isterinanma geriverelim diyoruz biz yapalım zaten servisimiz dandik diyolar hadisizyapın arıyolar bisikletin hazır gidiyorum oncayol mesafe ee arkateker patlak e yapın e lastik yok eneyapimben oruçağızımla ondansonra pisikopatoluyo adımız kardeşim bensizden şikayetçiyim 3500 tl param gitti yedirmemonusize yedirmem saygılarımla ali tekin