Aştiden nasıl gidilir, Aştiden Dikmene Cebeciye Keçiörene Anıtkabire Çankayaya Kızılaya Beytepeye Nasıl Gidilir Etiketleri: , , , , , ,

Aştiden nasıl gidilir, Aştiden Dikmene Cebeciye Keçiörene Anıtkabire Çankayaya Kızılaya Beytepeye Nasıl Gidilir

Bu yazımızda;Aştiden anıtkabire nasıl gidilir, Aştiden keçiörene nasıl gidilir, Aştiden dikmene nasıl gidilir, Aştiden cebeciye çankayaya nasıl gidilir, Aştiden kızılaya nasıl gidilir, Aştiden beytepeye nasıl gidilir gibi belli başlı yönlere Aştiden nasıl gidilir ile ilgili sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz. Umarız ulaşım açısından oldukça basit ve rahat bir şehir olan Ankara’da aşağıda verdiğimiz ulaşım bilgileri gitmek istediğiniz yere kolayca varmanızda sizlere yardımcı olur.

Aştiden dikmene nasıl gidilir:
Aştide Ankaray’a binin ve Kızılay’da inin. Kızılay Metrosundan; Milli Müdafaa çıkışından çıkın. Orada otobüs ve minibüs duraklarındaki Dikmen minibüsüne binebilirsiniz.

Aştiden cebeciye nasıl gidilir:
Aştiden cebeciye gitmek çok kolaydır. Doğrudan Aşti içinden kalkan Ankaray’a binip son durak olan Dikimevi durağında inerseniz hemen Cebeci yanına çıkarsınız.
Aştiden nasıl gidilir, eryamana, cebeciye, kızılaya, dikmene, çankayaya, tren garına, beytepeye, anıtkabire, keçiörene

Aştiden keçiörene nasıl gidilir:
Aştiden keçiörene gitmek için Aşti içindeki alt geçidi kullanarak Aşti’nin karşısına çıkın ve oradaki duraktan Keçiören’e giden otobüse binebilirsiniz. Eğer bu Keçiören otobüsü Keçiören’in istediğiniz güzergahına gitmiyorsa başka bir seçenek olarak Aştiden kalkan Ankaray’a binip Kızılay’da indikten sonra çeşitli Keçiören otobüslerine binebilirsiniz. Kızılay’da Keçiören’in her yönüne giden otobüsleri bulabilirsiniz.

Aştiden anıtkabire nasıl gidilir:
Aşti içinden Ankaraya binip Tandoğan durağında indikten sonra yaklaşık 5 dakika yürüme sonrası Anıtkabir girişine ulaşabilirsiniz.

Aştiden çankayaya nasıl gidilir:
Aştiden Ankaray’a binip Kızılay’da inin ve buradan Çankaya yönüne giden otobüslerden gitmek istediğiniz yerden geçen birine binebilirsiniz.

Aştiden kızılaya nasıl gidilir:
Aştiden kızılaya gitmek için tek yapmanız gereken Aşti içerisinden kalkan Ankaray’a binip Kızılay’da inmektir.

Aştiden beytepeye nasıl gidilir:
Aştinin dışına çıkıp önünden geçen Eskişehir yolundan geçen minibüslere binip Eskişehir yolu üzerindeki Beytepe kavşağında inip oradan Beytepe’ye giden otobüs ve minübüslere binebilirsiniz.

Aştiden Eryamana nasıl gidilir ve yine Aştiden tren garına nasıl gidilir soruları için ise buraya tıklayınız.
Ankarada gezilecek, görülecek yerler için tıklayın.


Aştiden nasıl gidilir, Aştiden Dikmene Cebeciye Keçiörene Anıtkabire Çankayaya Kızılaya Beytepeye Nasıl Gidilir konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Şehir-Gezi

NeNasilYapilir.Net » Şehir-Gezi » Aştiden nasıl gidilir, Aştiden Dikmene Cebeciye Keçiörene Anıtkabire Çankayaya Kızılaya Beytepeye Nasıl Gidilir

Yoruma kapalı.