Bodrumda En İyi Otel Hangisi, Bodrumda En Lüks Otel

Bodrumda En İyi Otel Hangisi, Bodrumda En Lüks Otel

Bodrumda en lüks otel ya da Bodrumda en iyi otel hangisi diyorsanız aşağıda sizlere Bodrumda en iyi otel hakkında fikir verebilecek bir otelden bahsedeğiz. Umarız bu otel Bodrumda en lüks otel ve Bodrumda en iyi otel hangisi sorularınıza yanıt olabilir.

Bodrumda En iyi Otel – Bodrumda En Lüks Otel :

Bodrumda en lüks otel olarak Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’u görmekteyiz. Aşağıda kısaca değineceğimiz özellikleri bu oteli neden Bodrumda en lüks otel olarak değerlendirdiğimizi açıklamaktadır.

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’un tüm yıl boyunca açık olan Ege Denizi manzaralı ısıtılmış kapalı yüzme havuzu ve jakuzi olanağı, Bodrumda en iyi otel hangisi sorusunun yanıtı olması için ilk dikkat çekici özelliğidir.

Golf, Nordic Walking (Kuzey disiplinli yürüyüş), dağ bisikleti, voleybol, basketbol, futbol, plaj voleybolu, pilates, yoga, thai-chi vb. spor olanakları; rüzgar sörfü, su kayağı veya wakeboarding vb diğer su aktiviteleri de Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’u Bodrumda en iyi otel için ön sıralara taşımaktadır.

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Spa ve güzellik hizmetleri bile bu oteli, Bodrumda en iyi otel olarak değerlendirmemezin tek başına bir nedeni olabilir. Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’da 5.500 metrekarelik bir alanda yer alan dünyaca ünlü Six Senses Spa, kapalı havuzu, jakuzisi, hamamı, saunası ve buhar odaları ile duyularınızı dengeleyerek yaşam kalitenizi arttırıyor. Bu Bodrumda en lüks otel SPA merkezinde; detoks programı, sırt, omuz, baş ve boyun masajı, vücut peelingi, baş masajı, el masajı, ayak masajı, mini yüz bakımı, göz bakımı gibi bölgesel bakımlar, anne adaylarına özel bakımlar ve farklı spa paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Kempinski Hotel Barbaros Bay; çok farklı kapalı ve açık nezih restoran ve kafeleriyle yıldızların altında Ege Denizi’ne bakan geniş pencerelerinden ya da terasından bir lezzet şölenini yaşatarak Bodrumda en lüks otel kategorisinde olmayı hakkettiğini düşünüyoruz.


Bodrumda En İyi Otel Hangisi, Bodrumda En Lüks Otel konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Şehir-Gezi

NeNasilYapilir.Net » Şehir-Gezi » Bodrumda En İyi Otel Hangisi, Bodrumda En Lüks Otel

"Bodrumda En İyi Otel Hangisi, Bodrumda En Lüks Otel" konusuna yorum yapabilirsiniz