İzmirden Ankaradan İstanbuldan Çeşmeye Nasıl Gidilir Etiketleri: , , ,

İzmirden Ankaradan İstanbuldan Çeşmeye Nasıl Gidilir

Çeşme’ye ulaşım düşünenlerin Çeşmeye nasıl gidilir sorusuna İzmirden Çeşmeye nasıl gidilir sorusunun cevabıyla birlikte büyük şehirlerimizden İzmir’e ulaşımı yazarak Ankaradan Çeşmeye nasıl gidilir ve İstanbuldan Çeşmeye nasıl gidilir sorularını yanıtlamamızın faydalı olacağını düşünüyoruz.

İzmirden Çeşmeye nasıl gidilir ?
İzmir otogarından Çeşme otobüsleriyle Çeşmeye gidebilirsiniz.
Ayrıca Üçkuyular’da Fahrettin Altay Meydanının pazaryerinin arkasından kalkan minibüslerle Çeşme’ye ulaşım sağlanabilir. Buraya da Konak meydanından Balçova’ya giden otobüse binip ve Üçkuyular’da indikten sonra Pazar meydanının arkasına geçip varabilirsiniz.

İstanbuldan Çeşmeye nasıl gidilir ?
İstanbul’dan Çeşmeye özel aracınızla Bursa – Balıkesir- Manisa yolundan İzmir’e gidip oradan ulaşabilirsiniz.

Ankaradan Çeşmeye nasıl gidilir ?

Ankaradan Çeşmeye; Ankara – Afyon- Denizli– Aydın üzerinden İzmir’ ya da yine Ankara – Afyon-Uşak– Salihli-Turgutlu üzerinden İzmir’e gidip Çeşme’ye ulaşabilirsiniz. Bu iki yol arasından Uşak-Salihli istikametini tercih etmeniz yolunuzu daha da kısaltacaktır.

Otobüsle Çeşmeye nasıl gidilir ?

Türkiye’nin her yerinden İzmir otobüsleriyle İzmir’e gidip, İzmir otogarından Çeşme otobüsleriyle Çeşme’ye ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı illerimizden ise doğrudan Çeşme otobüsleriyle Çeşme’ye ulaşım gerçekleştirilebilir.

Uçakla Çeşmeye nasıl gidilir ?

Uçak ile Çeşme’ye ulaşım için İzmir Adnan Menderes havaalanına gidip oradan İzmir otogarına ya da Üçkuyular’a geçip otobüs ve minibüsleri kullanabilirsiniz.


İzmirden Ankaradan İstanbuldan Çeşmeye Nasıl Gidilir konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Şehir-Gezi

NeNasilYapilir.Net » Şehir-Gezi » İzmirden Ankaradan İstanbuldan Çeşmeye Nasıl Gidilir

Yoruma kapalı.