Kadıköyden Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir ? Etiketleri:

Kadıköyden Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir ?

Kadıköyden Sabiha Gökçene nasıl gidilir sorusu için diğer toplu taşıma seçeneklerine karşı biraz daha pahalı ancak kolay bir seçenek olan HAVATAŞ otobüsleri ilk yanıt olabilir.

Metro ve belediye otobüsleri de Kadıköyden Sabiha Gökçene nasıl gidilir sorusuna yanıt olarak sunulabilecek diğer pratik ulaşım seçenekleridir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kadıköy-Kartal metrosunun Kartal istasyonuna, İETT KM22 nolu belediye otobüsüyle ulaşım sağlanmaya başlandı. İş günleri sabah saat 06.00′da seferlerine başlayan otobüsler, yarım saatte 1 sefer yaparak akşam saat 20.00′de seferlerini sonlandıracak. KM22 nolu İETT otobüslerinin gidiş yönü durakları; Sabiha Gökçen Havalimanı, Sabiha Gökçen Nizamiye, Kaynarca, Pendik E-5 Köprüsü, Kartal Metro İstasyonu (E-5 Köprüsü), Soğanlık İski, Cevizli Köprüsü ve Cevizli Peronlar olarak belirlendi.

Ayrıca Kadıköy – Kartal metro hattının, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na uzatılmasına yönelik proje çalışmaları da devam ediliyor. Kaynarca üzerinden yapılacak metro bağlantısı tamamlandığında ve havalimanı metro istasyonu hizmete girdiğinde; Sabiha Gökçen Havalimanı, metronun yanı sıra Marmaray ile de birleşmiş olacak.


Kadıköyden Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir ? konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Bölüm: Şehir-Gezi

NeNasilYapilir.Net » Şehir-Gezi » Kadıköyden Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir ?

"Kadıköyden Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir ?" konusuna yorum yapabilirsiniz